Zkušenosti, které inspirují

26.08.2021

Emulips pomohl dceři na zácpu..

Dobrý den. Chtěla bych poděkovat za výrobek Emulips, který pomohl mé dceři, která trpěla na zácpy od 1 roku, kdy jsem jí přestala kojit a nemohla se vykakat. Strašně u toho plakala, potila a byla v křeči, zabraňovala tak vyprázdnění se. Po užívání Emulipsu se její stav naprosto zlepšil. Dnes už krásně chodí na záchod. A vyprazdňuje se až 3 krát denně. Nástup Emulipsu byl okamžitý. Dala jsem jí polévkovou lžíci, aby se po 5 dnech vyprázdnila a šlo to hned. Pak už stačilo jí dávat po čajové lžičce, až jsme to omezili jednou týdně. A bylo po problémech. Dcera se zbavila i plenky bavilo jí chodit na nočník, kde se pěkně uvolnila.

Marie K., Sovolusky

Na Emulips Forte nedám dopustit!

Nedávno jsem trpěla žaludečními obtížemi spojenými se zvracením. Bylo mi opravdu hodně špatně. Emulips, OK Alfa+, OKG Factor Base mi problém zmírnily, ale za chvilku se objevil znovu... Proto jsem si řekla, že vyzkouším Emulips Forte - vůbec jsem se neromýšlela a hned objednala. Už po požití 1. dávky se mi do 20 minut opravdu ulevilo. Vždy, když jsem pociťovala nevolnost, ihned jsem jej užila a bylo to v naprostém pořádku. Na Emulips Forte nedám dopustit! Jen 1 den jsem držela lehkou dietu a poté už jedla všechno bez problémů a obtíže už se mi neobjevily. Opravdu děkuji tomuto skvělému produktu!

Silvie K., Bučovice

Upravil se krevní tlak i vyprazdňování!

Po užívání Emulipsu Forte jsem přestala mít problémy s vyprazdňováním. Chodím i dvakrát denně. Krevní tlak se mi ustálil, nemám výkyvy. Beru prášky na tlak, ale přesto jsem měla někdy pocit, že se to není ono. Po 3 týdenním užívání žádné změny v tlaku necítím a je mi dobře.

Věra Z., Jihlava

Produkty OKG mají ráda i zvířátka!

OKG mají Ráda i zvířátka !!!!! Ráda se podělím se zkušeností s produkty u mého pejska MAXÍČKA----jeden den zvracel,měl průjem i s krví,tak jsem mu dala jednu FB a 10 kapek EMULIPSU FORTE a druhý den byl už zase veselý a vše bylo v pořádku bez průjmu i bez zvracení. Jsem moc vděčná za produkty OKG.

Ivana č., Přelouč

Pejska trápil průjem

Mám pejska bišonka od jeho dvou měsíců. Od začátku měl často průjmy. Dávám mu Emulips Forte preventivně 5 kapek každý den a když sežere něco, co by neměl a průjem se objeví, tak mu hodím do krčku tobolku OKG Factor Base, je po průjmu a Buddy dobře prospívá. Jsem moc ráda, že naše výrobky pomáhají i našim čtyřnohým kamarádům. :-)

Jana S., Nedvědice