Před více, jak 21.roky jsem měl to štěstí, že jsem poznal člověka, který měl úžasnou myšlenku a vizi. 

Založit firmu, která bude pomáhat lidem zlepšovat zdraví prostřednictvím čistě přírodních doplňků stravy, ale ne jen tak obyčejnými výrobky, které koupíte běžně v maloobchodní sítí. 

Musí to být to nejlepší z čisté přírody, co lidé dostanou do svého těla. 

Tato myšlenka a firemní vize mě natolik zaujala, že jsem se já, profesí elektromechanik, později podnikatel ve stavebnictví, rozhodl ihned jít novou cestou. 

V té době byl pouze vzorek prvního výrobků a to na oblast trávení a podpory činnosti žlučníku a jater. 

Sám jsem ho vyzkoušel a byť jsem byl zdravý, začal na mě fungovat už během pár minut.. 

A nejen na mě. Vyzkoušel jsem ho i na mém tatínkovi, který měl celou řadu zdravotních problémů, (obezita, vysoký krevní tlak i cholesterol, cukrovku, bolesti kloubů aj.).

Hlavně, co ho nejvíc tížilo, bylo trávení a zácpa. Na záchod chodil tak 1x týdně. Měl předepsáno plno léků a výsledek se nelepšil.

Když vyzkoušel tento první náš firemní výrobek, kterému se bránil, už po 1.dni jsem na něm viděl obrovskou úlevu a radost, že se konečně pořádně vyprázdnil.

To mě utvrdilo v tom, že se budu této oblasti, pomáhat lidem, věnovat naplno na 100%.

Dnes je tomu už více jak 21 let a společně s manželkou, která se krátce po založení firmy připojila, jsme pomohli už tisícům lidí výrazně ke zlepšení zdraví, ke snížení nebo i úplnému odebrání léků a také i k záchraně spousty lidských životů.

Je to nádherný pocit, když někomu pomůžete a vidíte nebo slyšíte ty úžasné zkušenosti u lidí, kteří brali dlouhé roky léky bez výsledku a najednou se cítí mnohem, mnohem lépe.