OKG Relax - Pro zklidnění a relaxaci organismu, odolnost proti únavě, tlumí nevolnosti, brání zvracení během cestování, podporuje zdravý spánek

OKG Relax  60 tablet


Popis:

OKG Relax je originální doplněk stravy pro zklidnění a relaxaci organismu. Řimbaba uvolňuje - podporuje relaxaci, přispívá k pocitu "čisté hlavy". Tlumí menopauzálná příznaky, pomáhá znovu nabýt dobrý psychický i fyzický stav. Zázvor dodává energii a vitalitu, podporuje odolnost proti únavě. Tlumí nevolnosti, brání zvracení během cestování letadlem či automobilem. Vrba přispívá k optimálnímu uvolnění, pomáhá udržovat mentální i fyzický komfort, podporuje zdravý spánek a normální produkci hormonů.

Řimbaba uvolňuje - podporuje relaxaci, přispívá k pocitu "čisté hlavy". Tlumí menopauzálná příznaky, pomáhá znovu nabýt dobrý psychický i fyzický stav. Zázvor dodává energii a vitalitu, podporuje odolnost proti únavě. Tlumí nevolnosti, brání zvracení během cestování letadlem či automobilem. Vrba přispívá k optimálnímu uvolnění, pomáhá udržovat mentální i fyzický komfort, podporuje zdravý spánek a normální produkci hormonů.

860,00 Kč